Teslimat ve İade

Teslimat süreci nasıldır?

Siparişleriniz, ilgili tarihi takiben 1-3 iş gün arasında kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-2 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Uzak bölge olarak bilinen mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini dikkate almanızı rica ederiz. Resmi tatillerde ve haftasonu Kargo çalışmadığı için teslimatınız ilk dağıtım gününde yapılacaktır.

Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirmek için otomatik e-posta gönderilmektedir. E-posta içerisindeki takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Üye girişi yaparak siparişlerim sekmesinde sipariş ve kargo takip adreslerini görebilirsiniz.

Ürünü iade etmek istediğimde, ne yapmalıyım?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür.

Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.

-İade edeceğiniz ürünü, faturanız ve iade sebebinizi açıklayan bir yazıyla birlikte, paketi hasar görmemiş,  ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, göndermenizi rica ederiz.
     Kargolarınızı MG Kargo 359592276 Anlaşma numarası ile göndermeniz gerekmektedir.
     Farklı firmalar ve numaralar ile yapacağınız gönderileriniz kabul edilmeyecektir. 

-İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

-Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. Banka havalesi olarak gerçekleşen siparişlerin iadesinde, ödemeniz banka hesabınıza iade edilir.


Siparişiniz de kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır.

Sitemizde yer alan bazı ürünler, sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan değişim yapılamamaktadır. Böyle durumlarda ödemeniz yukarıdaki kriterler çerçevesinde iade edilir.

Not: İade işlemini gerçekleştirmeden önce; iade bilgilerimizin teyidi için mutlaka internet sitesi yetkililerimizle iletişime geçiniz ve onay alınız.

Siparişimi gerçekleştirdikten sonra bir değişiklik yapabilir miyim?

Gerçekleştirmiş olduğunuz siparişlerde; sipariş onayı verdiğinizde, oluşan siparişinize ilave bir ürün eklemek veya ürün çıkarmak sistemsel olarak mümkün değildir.

Oluşturduğunuz siparişinize bir ürün ilave etmek veya ürün çıkarmak için; siparişinizi iptal edip, yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için ödeme onayı henüz alınmamış olan, yeni gerçekleştirmiş olduğunuz siparişleriniz için iptalini kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. İptal için; “Hesabım” alanından; “Siparişlerim” sekmesinde bulunan geçmiş siparişilerimden “İptal” butonunu tıklayarak siparişiniz iptal edebilirsiniz.

Eğer ödemeniz onaylanıp, sipariş işlemlerinize başlanmış ise; iptal butonu gözükmez, iptal işlemi için hemen bizimle iletişime geçiniz. Mevcut siparişinizin iptali sonrası yeni siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Oluşturduğunuz siparişinizi iptal etmek için; “Hesabım” alanından; “Siparişlerim” sekmesinde bulunan geçmiş siparişilerimden “İptal” butonunu tıklayarak siparişiniz iptal edebilirsiniz.

Eğer ödemeniz onaylanıp, sipariş işlemlerinize başlanmış ise; iptal butonu gözükmez, iptal işlemi için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Teslimat adresimi değiştirebilir miyim?

Sipariş adımlarınızda teslimat adresinizi değiştirebilir veya yeni bir teslimat adresi tanımlayabilirsiniz.

Ayrıca; “Hesabım” sayfasından; tanımlı teslimat adreslerinizi değiştirebilir veya yeni kayıt ekleyebilirsiniz.

Sipariş onayınız dan sonra teslimat adreslerinizi değiştirmek isterseniz, yeni adresinizi bize iletmeniz gerekmektedir.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?


Üyelik iptal talebinizi anatolianboutique@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Ayrıca “Hesabım sayfasından; tanımlı üyelik bilgilerinizi kendinizde iptal edebilirsiniz.